Startupove wieści

Home / Startupove wieści

UWAGA!!! KOLEJNY NABÓR!

__________

UWAGA! Ostatnia już w tym projekcie edycja naboru zgłoszeń do zielonego projektu! Wiemy, że to edycja na 5!

Już od 29. czerwca do 5. lipca 2021 roku będziemy przyjmować Wasze dokumenty aplikacyjne do ostatniej 5-teh edycji startupova dla osób do 29 roku życia. Potem już tylko młodsi - i czekamy na nowe projekty. Przygotowujcie dokumenty, nie zwlekajcie - może być duża konkurencja! 

WYNIKI oceny merytorycznej dla IV Edycji rekrutacji

__________

Mamy wyniki oceny merytorycznej w VI edycji Startupova w Jastrzębiu-Zdroju. Oj wyjątkowo zacięta rywalizacja! mamy na prawdę silne osobowości i kilka niezwykle ciekawych innowacji biznesowych!

Tu sprawdź listę rankingową> 

Od jutra zaczynamy rozmowy kwalifikacyjne. Pamiętajcie, by się do nich przygotować. Pokażcie nam co umiecie, weźcie ze sobą portfolio. Biuro już zaczęło umawiać na rozmowy.

Nabór BIZNESPLANÓW - Inkubator Żory!!!

__________

Od 17 do 28 maja 2021 roku Inkubator Żory prowadzi nabór Biznes Planów z załącznikami oraz wniosków o dotację pomostową (także z załącznikami). Poniżej już załączono wszystkie wymagane dokumenty, które są potrzebne, by wnioskować o wsparcie. Serdecznie zapraszamy!

Start! Ruszyła 4 edycja rekrutacji do projektu - grupa Jastrzębie-Zdrój!

__________

Od 5 maja do 11 maja 2021 roku Inkubator Jastrzębie-Zdrój prowadzi nabór do kolejnej edycji projektu. Poniżej już załączono wszystkie wymagane dokumenty, które są potrzebne, by zgłosić się do projektu. Serdecznie zapraszamy!

Nabór BIZNESPLANÓW - Inkubator Jastrzębie!!!

__________

Od 23 kwietnia do 14 maja 2021 roku Inkubator Jastrzębie-Zdrój prowadzi nabór Biznes Planów z załącznikami oraz wniosków o dotację pomostową (także z załącznikami). Poniżej już załączono wszystkie wymagane dokumenty, które są potrzebne, by wnioskować o wsparcie. Serdecznie zapraszamy!

WYNIKI INKBATORA dla III Edycji rekrutacji - JASTRZEBIE-ZDRÓJ

__________

I wiemy już, kto został uczestnikiem/uczestniczką naszego projektu w III edycji Startupova w Jastrzębiu-Zdroju. W związku z decyzją zarządu przyjmujemy w tej edycji 14 osób, które w poniżej załączonej liście zajmują zielone miejsca (pierwsze 14 osób). Gratulujemy wszystkim, którzy się dostali.

Tu sprawdź listę rankingową> 

Zapraszamy 13 kwietnia na godzinę 9:00 na pierwsze zajęcia zgodne z planem. Przed zajęciami podpisywane będą umowy uczestnictwa w projekcie.

Pracujący w projekcie

__________

Zgodnie z zapisami „Wytycznych w zakresie realizacji przedsięwzięć z udziałem środków EFS w obszarze rynku pracy na lata 2014-2020” do objęcia wsparciem kwalifikują się wyłącznie te osoby zatrudnione na umowach krótkoterminowych lub cywilno – prawnych, których miesięczne zarobki nie przekraczają wysokości 120% minimalnego wynagrodzenia (w odniesieniu do miesiąca poprzedzającego dzień przystąpienia do projektu).

Osoby na umowach o pracę nie mogą natomiast przekroczyć 100% minimalnego wynagrodzenia za pracę.

Wszystko dokładnie rozpisane znajdziecie w Regulaminie.

Ależ dostajemy pytań od Was!

__________

Telefony dzwonią jak szalone. Dzyń, Dzyń! Dzwonią z Katowic i Warszawy! Przypominamy, że nasze Startupovo zaistniało dla mieszkańców Subregionu Zachodniego - wyszczególnienie miejscowości znajdują się w Regulaminie. A najważniejsze Wasze pytanie zawsze brzmiało - na co? 🙂 Zatem w skrócie odpowiadamy! Na założenie firmy, przede wszystkim w branży ICT, w tym dla branż projektowych, twórczych, innowacyjnych, a także dla firm, których znacząca część działalności opiera się na nowoczesnych technologiach ICT. Jako, że bardzo chcemy widzieć w tych branżach przedsiębiorcze kobiety, szczególnie zachęcamy programistki, informatyczki, graficzki, webmasterki, architektki, kompozytorki, czy projektantki. Ale i dla Was Panowie znajdzie się sporo miejsca:)